Luan Krasniqi flet për meçin Joshua – Wilder: Mezi pres luftën, te shohim kush është numri një - Bota Sot
Luan Krasniqi flet për meçin Joshua – Wilder: Mezi pres luftën, te shohim kush është numri një

Boksi

E premte, 23 shkurt 2018

Luan Krasniqi flet për meçin Joshua – Wilder: Mezi pres luftën, te shohim kush është numri një

Më: 5 nëntor 2017 Në ora: 17:46
Luan Krasniqi

Legjenda e Boksit, Luan Krasniqi ka reaguar për duelin e fundit Dontay Wilder – Bermane Stiverne.

Boksieri nga Amerika fitoi pas një raundi, duke nokautuar kundërshtarin e tij.

Për këtë duel shumë të shpejtë ka folur edhe Luan Krasniqi, i cili shpreson të ndodhë dueli Joshua – Wilder.

“Performanca e shkurtër, por mbresëlënëse e Dontay Wilder. unë me të vërtetë shpresoj për një duel kundër Anthony Joshuas. Pastaj mund të sqarohet se kush është numri 1”, ka thënë Krasniqi.

Meçi mes Joshuas dhe Wilderit mund të ndodhë gjatë vitit 2018, kështu e konfirmoi edhe agjenti i britanikut, Eddie Heran.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test