Minibusët me fytyrën e markave sportive - Bota Sot
Minibusët me fytyrën e markave sportive

Auto

E mërkurë, 15 gusht 2018

Minibusët me fytyrën e markave sportive

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 19:50
Minibus

Si do të dukej një minibus Bugatti, Porsche apo Alfa.

Artisti i automobilizmit Nikita Aksyonov ka publikuar një seri të imazheve ku kombinohen trupa të minibusëve me fytyrën e markave të ndryshme kryesisht sportive, transmeton Express. Ai ka realizuar imazhe për markat Audi, Lexus, Infiniti, Alfa Romeo, BMW, Porsche dhe Bugatti. Por në dizajnët e tij shihen edhe marka më pak sportive si Skoda dhe Subaru.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test