Tesla Model S, me ngjyrën që kushton 35 mijë euro - Bota Sot
Tesla Model S, me ngjyrën që kushton 35 mijë euro

Auto

E enjte, 22 shkurt 2018

Tesla Model S, me ngjyrën që kushton 35 mijë euro

Më: 12 nëntor 2017 Në ora: 20:10
Tesla Model S

Kompania Zero to 60, ka investuar 35 mijë euro për ngjyrën e veçantë, që u vu në një Tesla Model S.

Sikur të mos mjaftonte shuma fillestare prej 65 mijë eurove, sa kushton kjo veturë, janë kryer edhe disa intervenime të kushtueshme për ta bërë më sportive.

Masa që e mbulon thuhet se e mbron nga gërvishtjet, si dhe ndalon qarkullimin e rrezeve ultraviolete që i shkaktojnë dëme të konsiderueshme makinerisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test