I burgosuri qëllon policët - Bota Sot
I burgosuri qëllon policët

Amerika

E martë, 25 shtator 2018

I burgosuri qëllon policët

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 22:49
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një zëvendëssherif u vra dhe një tjetër u plagos rëndë, pasi u sulmuan nga një i burgosur në Kansas të SHBA-së.

Policia njoftoi se gjithashtu edhe i dyshuari është plagosur gjatë shkëmbimit të të shtënave, i cili tani është duke u trajtuar në qendrën spitalore.

Autoritete amerikane njoftuan se rasti ka ndodhur derisa i burgosuri dërgohej në një gjykatë në Kansas City.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test