Donald Trump pranon kërkesën e Kim Kardashian - Bota Sot
Donald Trump pranon kërkesën e Kim Kardashian

Amerika

E martë, 14 gusht 2018

Donald Trump pranon kërkesën e Kim Kardashian

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 21:48
Donald Trump dhe Kim Kardashian

Super ylli televiziv Kim Kardashian javë më parë ishte në vizitë te presidenti i SHBA-së, Donald Trump.

E gjithë kjo vizitë kishte një arsye pasi Kimi ishte atje për t’i kërkuar që ta nënshkruante faljen e një gjysheje 62 vjeçare.

Takimi i tyre ka ndodhur në Shtëpinë e Bardhë që e bëri të ditur vetë Trump përmes një postimi në Twitter.

E sot, presidenti i njohur ka falur gjyshen 62 vjeçare që mesa duket kërkesa e modeles seksi tashmë është plotësuar.

Vlen të ceket se ajo ishte burgosur 1996 së bashku me 15 persona të tjerë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test