“A bëhet mirë najherë n’këtë vend?”, kështu përgjigjet ambasadori britanik - Bota Sot
“A bëhet mirë najherë n’këtë vend?”, kështu përgjigjet ambasadori britanik

Aktuale

E diel, 23 shtator 2018

“A bëhet mirë najherë n’këtë vend?”, kështu përgjigjet ambasadori britanik

Nga: G.B Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:57
Ruairi O’Connell

Pyetje të shumta i janë bërë ambasadorit britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, në diskutimin me komentues në llogarinë e tij në Facebook.

“A bëhet mirë najherë n'këtë vend?”, ka qenë njëra nga pyetjet që i është bërë dhe që ambasadori nuk ka hezituar të përgjigjet, shkruan Bota sot.

“Vetëm me punë dhe angazhimin e qytetarëve të Kosovës - por unë besoj në fuqinë e tyre”, ka qenë përgjigja e tij./BS/

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test