Shqyrtohet Projektligji për Prishtinën dhe Liritë Fetare - Bota Sot
Shqyrtohet Projektligji për Prishtinën dhe Liritë Fetare

Aktuale

E enjte, 20 shtator 2018

Shqyrtohet Projektligji për Prishtinën dhe Liritë Fetare

Më: 17 prill 2018 Në ora: 06:50
Ilustrim

Anëtarët e Komisionit për të Drejtat e Komuniteteve sot do të kenë goxha punë, pasi që në mbledhjen e radhës ata duhet të shqyrtojnë dy projektligje.

“Komisioni parlamentar për të Drejtat, Interesat e Komuniteteve dhe për Kthim në shqyrton Projektligji për Prishtinën; si dhe Projektligjin për Lirinë Fetare”, thuhet në njoftim për media.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test