Konferenca e Haradinajt dhe kryeministrit të Malit të Zi - Bota Sot
Konferenca e Haradinajt dhe kryeministrit të Malit të Zi

Aktuale

E martë, 20 shkurt 2018

Konferenca e Haradinajt dhe kryeministrit të Malit të Zi

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 18:07
Dushko Markoviq

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, po mbajnë konferencë për media, pas takimit që patën.

Haradinaj ka organizuar pritje me nderime shtetërore për kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq. 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test