Lajme

Nesėr nė gazetėn kombėtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporės – Perėndimit mund tė lexoni:

Bota Sot | 03.09.2012 18:32
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

EDITORIALI
Njė hap i vogėl drejt bashkimit kombėtar
NACIONALE
10 shtatori, fundi i 10 ulėseve tė rezervuara tė serbėve nė Kuvend?
Qeveria i ushqen me rroga serbėt e veriut, nėpunės tė Serbisė!
NACIONALE
Thaēi nuk e do veriun e bashkuar me Kosovėn
AKTUALE
Ilir Konushevcin e vranė ta mbronin plaēkitjen
AKTUALE
Jahjaga i shkruan BE-sė, vazhdone mandatin e EULEX-it
AKTUALE
Krasniqi bėn thirrje pėr zbatimin e marrėveshjes pėr zgjedhje
AKTUALE
Lirohet njėri nga pesė tė akuzuarit nė rastin Bukoshi
Bukoshi hedh poshtė akuzėn, nuk ka as indikacione
DOKUMENTARE
Me rastin e 100 vjetorit tė Pavarėsisė sė Shtetit Shqiptar dhe 25 vjetorit tė rėnies sė Aziz Kelmendit! (2)
Hasani vret tre ushtarė serb, nuk respektuan urdhrin
DIASPORA
Intervistė me veteranin e luftės Gani Hasi
Shkuam pėr ta ēliruar, e lan gjysme tė okupuar
DIASPORA
Rrugėtimi i guximshėm i njė vajze shqiptare nė Perėndim (2)
Shqipėria ka gjak tė ri, ka plot pėr tė dhėnė
ANALIZĖ
Mėshikėzimi i Kosovės nė emėr tė luftės ēlirimtare!
Nga Bekim Rexhepi
KOMENTE
Kryesocialisti Edi Rama njė mediokėr, tė cilit i intereson vetėm pushteti
Nga Skėnder MULLIQI
Perlat dhe plehrat
Edmond Tupja
Bujqėsia do edhe kokė vizionare, jo vetėm tokė
Shkruan: Shkumbin HYSENI
SHQIPĖRIA
Socialistėt bllokojnė sėrish heqjen e imunitetit
MAQEDONIA
Likova bojkoton abetaren ekzistuese
EKONOMIA
Koalicioni bllokon punėn e AKP-sė
KRONIKA
Shtyhet gjykimi ndaj Gėzim Vitisė
KULTURA
TIME i kushton njė botim special Nėnė Terezes
O Nėnė e dashur lutu pėr ne!
BOTA E YJEVE
Linda Halimi, pse kėrkon tė bėhesh diletante me zor?
Arbėr Zeka, jetė mė ‘ndryshe’ jashtė Big Brother
Kledi Kadiu kapet mat nė plazhet e Sardenjės me Ambeta Toromanin
Rita Ora kombinon tė brendshmet me fustanin
SPORT
Hitzfeld: Zvicra e Shqipėria me mentalitet tė njėjtė
Goli i Xhemajlit, vendimtar nė triumfin e Napolit
Xhaka: Po tė shėnoj ndaj Shqipėrisė nuk do tė festojė
Hajvalia del kryelartė nga Mitrovica

Kėnaquni me “Bota sot”!

Abonohuni nė gazetėn “Bota sot”. Mundėsitė e abonimit janė nė Zvicėr e Gjermani.


Komentet

Komente | Kthehu

Vėrejtje:

Lexues dhe komentues tė nderuar Bota sot ka ofruar gjithmonė hapėsirė tė lirė pėr komentime dhe pėr diskutime, me qėllimin e mirė tė nxitjes sė debateve. Por, pėr shkak tė komentuesve tė papėrgjegjshėm, qė keqpėrdorin kėtė mundėsi, kemi vendosur ta ndryshojmė qasjen drejt komentimit tė lajmeve. Tash e tutje, komentuesit profilin e tyre duhet ta autorizojnė me email valid dhe tė dhėna personale tė shtuara. Ēdo pėrdorues, nė panelin "Settings" duhet tė vendos emailin valid, e pastaj tė kėrkojė qė nė atė adresė elektronike t'i dėrgohet linku pėr aprovim. Ky link duhet tė klikohet, qė tė autorizohet profili pėrmes tė cilit mund tė komentoni.

comments powered by Disqus
Tjera nga Lajme